Ponúkame vám Financovanie & Poistenie vozidla.

Naša spoločnosť ponúka výhodné financovanie a poistenie vozidiel, vďaka čomu je kúpa vášho vysnívaného auta jednoduchšia a bezpečnejšia. Využívame naše partnerstvá s finančnými inštitúciami a poisťovňami, aby sme vám poskytli prispôsobené riešenia, ktoré zodpovedajú vašim finančným potrebám. 

S nami získate transparentné a pohodlné služby financovania a poistenia, navrhnuté tak, aby ochránili vašu investíciu a uľahčili celý proces kúpy.

S čím vám vieme pomôť

Finančný leasing

Finančný leasing vám umožní užívať predmet financovania bez toho, aby sme mali k dispozícií celú hotovosť od vás, ktorú tak môžete využiť na iné investície.

Spotrebný úver

Preferujte vlastníctvo predmetu od prvého dňa? Potom vám bude vyhovovať financovanie prostredníctvom úveru. Poskytujeme financovanie všetky druhov nových a použitých predmetov.

Povinné zmluvné poistenie

To, že musíte mať zo zákona uzavreté poistenie auta ešte neznamená, že nemôže byť dobré. Radi vám pomôžeme nájsť to ideálne pre vás.

Havaríjne poistenie

Sú situácie, ktorým sa nevyhne ani ten najlepší šofér. Rôzne havárie, krádeže, lúpeže, vandalizmus či pôsobenia živlov. Radi vám pomôžeme s havaríjnym poistením.

Najnovšie články