fbpx
Menu
Menu

Tak trochu. Ford odhaľuje balík úprav, ktorý využíva dizajnové prvky pôvodného modelu, vrátane bielej karosérie s červenými akcentmi a tých 20-palcových zliatin

Čo majú spoločné Robert Downey Jr, Krstný otec a prvá misia ľudstva na Mesiac? Samozrejme, že sú mladší ako Ford Mustang!

Tento rok si tento legendárny automobil pripomína 60. výročie a pri tejto príležitosti Ford uvádza na trh limitovanú edíciu „Anniversary Package“ pre súčasnú siedmu generáciu vozidla. Ak ho však chcete, musíte konať rýchlo, pretože bude objednaných len 1 965 kusov vo forme kupé aj kabrioletu.

Čo teda dostanete za zatiaľ nezverejnenú sumu navyše k štandardnej štartovacej cene 55-tisíc? No, na začiatok mnoho dizajnových prvkov pochádzajúcich z pôvodného vozidla. To znamená prepracované označenie, pruhy a úžasnú sadu päťlúčových 20-palcových zliatin s povrchovou úpravou „Dark Gravity Grey“. Takže šedá.

Mriežka chladiča bola tiež upravená a doplnená striebornými nosnými dierkami (ktoré slúžia ako funkčné nasávače vzduchu) a nachádza sa medzi dymovými svetlometmi. Rovnako ako u jeho prastarého otca bolo aj tu použité množstvo červených akcentov.

 

 

Zdroj: TopGear

Leave a Comment

Compare Listings

Porovnať (0)