„Kvalita znamená robiť to dobre aj vtedy, keď sa nikto nepozerá."

Henry Ford – 1920

Srdce nám bije pre automobily a vášeň pre motorizmus je tým, čo nás ženie vpred. Pre nás je automobil nielen prostriedkom prepravy, ale symbolom slobody, príležitostí a, predovšetkým, vášne. Táto vášeň nás naplňa a motivuje nás každý deň, aby sme vám priniesli len to najlepšie.

Uvedomujeme si, že kúpa auta nie je len obyčajný obchod, ale významná životná udalosť. Preto k nej pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou a rešpektom. Naším cieľom je, aby ste od nás odchádzali nielen s kľúčmi od vášho nového vozidla, ale aj s pocitom radosti a uspokojenia z príjemného zážitku, ktorý si budete pamätať po zvyšok života.

Snažíme sa budovať vzťahy založené na dôvere a transparentnosti, pretože vieme, že spokojnosť našich klientov je to, čo nás neustále posúva. Sme tu pre vás, aby sme vás sprevádzali na každom kroku vašej cesty za novým autom a zabezpečili, že váš výber bude nielen správnym rozhodnutím, ale aj nezabudnuteľným zážitkom.

15

rokov s vami.

Prečo si vybrať nás

15 rokov skúseností

Dovozu a predaju áut sa venujeme 15 rokov a za ten čas sme obslúžili viac ako 800 spokojných zákazníkov.

14 dňové testovanie

Autá zaradné do predaja prejdú dôkladným 14 dňovým testovaním kde odstránime všetky nedostatky.

Poistenie & Financovanie

V rámci spolupráce sa postaráme o všetko od predvádzacej jazdy, cez vybavenie financovania až po poistenie.

Servisné stredisko

Nie sme len predajcovia, našim zákazníkom ponúkame záručný a pozáručný servis našich vozidiel.

Získajte férovú cenu za svoje auto a predajte ho ešte dnes.

Nevenujeme sa len dovozu a predaju automobilov. Rovnako vieme vaše auto vykúpiť ako protihodnotu za nový automobil.

  • Najspoľahlivejší predajca automobilov na Slovensku
  • Servisná linka dostupná 7 dní v týždni
  • Ponúkame garanciu spokojnosti
Rokov skúseností
0 +
Predaných vozidiel
0 +
Dňové testovanie vozidiel
0
stálych zákazníkov
0 +

Objavte svoju obľúbenú značku

Náš tím

Martin Tary
+421 907 833 723

Martin Tary

Konateľ spoločnosti
+421 918 344 224

Milan Čanky

Marketingový manažér

Katarína Ehrenwaldová

Administratívny pracovník
Hermiona Grangerová

Hermiona Grangerová

Dovoz áut na mieru

Čo hovoria naši zákazníci

Hodnotenie 4.8. / 5 založená na 239 recenziach

Často kladené otázky

Osloviť nás s dovozom auta by ste mali preto, že sme vášniví profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa zaväzujú k poskytovaniu výnimočnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Naša filozofia je založená na dôkladnom testovaní a kontrole každého vozidla, aby sme zabezpečili, že odchádzate s autom, ktoré presne zodpovedá vašim potrebám a predstavám.

Všetkým našim vozidlám poskytujeme rozsiahle záruky, ktoré pokrývajú dôležité komponenty a zabezpečujú váš pokoj pri jazde. Naše záruky sú prispôsobené potrebám a očakávaniam našich zákazníkov, čím zaručujeme maximálnu spokojnosť a bezpečnosť. 

Áno, poskytujeme aj financovanie a poistenie vozidiel, pričom sme pripravení ponúknuť vám konkurencieschopné podmienky a prispôsobené riešenia, aby sme vyhoveli vašim finančným potrebám a požiadavkám. Naším cieľom je uľahčiť vám proces kúpy vozidla a uistiť vás, že ste v bezpečí na každom kroku.

Samozrejme, poskytujeme aj pravidelné servisovanie vozidiel, čo zahŕňa všetko od rutinnej údržby po komplexné opravy. Naši kvalifikovaní technici zabezpečia, aby vaše vozidlo bolo vždy v top stave a pripravené na cesty.

Áno, sme schopní zabezpečiť dovoz a prihlásenie vami vybraného vozidla. Náš tím expertov vám poskytne komplexnú podporu a poradenstvo počas celého procesu, od výberu auta až po jeho prihlásenie, čím vám ušetríme čas aj námahu.